Save Search
  • Find Dam Farms & Properties for Sale in Australia

  • 0 Mathison Road, Gre Gre South VIC 3477
    369ac
    Other (Rural)
    For Sale
    EXPRESSIONS OF INTEREST
  • 150R Mogriguy Forest Road, Dubbo NSW 2830
    3
    1
    569ha
    For Sale
    $1,950,000 ($3,427/ha, $1,388/ac)
  • 251 Pattersons Lane, Young NSW 2594
    6
    4
    10
    58ac
    For Sale
    $1,590,000
  • Sisters Road, Gormandale VIC 3873
    190ac
    Other (Rural)
    For Sale
    SOLD
  • 3282 Gungalman Road, Carinda NSW 2831
    1811ha
    Mixed Farming
    For Sale
    $2,850,000
  • 424 Trebane Road, Crowther NSW 2803
    4
    2
    1786ha
    For Sale
    $1,530 per acre
  • Laanecoorie-Newbridge Road, Newbridge VIC 3551
    766.7ac
    Other (Rural)
    For Sale
    $1.3m - $1.4m
  • 362 Morangarell Road, West Wyalong NSW 2671
    5
    2
    3
    495ac
    For Sale
    $3.5 million
  • 837 Goobarragandra Road, Tumut NSW 2720
    468.98ac
    Other (Rural)
    For Sale
    $1,150,000 - $1,180,000
  • Lots 1 & 2 8975 Mortlake - Ararat Road, Ararat VIC 3377
    8.1ac
    Residential Block
    For Sale
    Lot 1 SOLD Lot 2 - $370,000 - $399,000
  • Lot 2 Moyston-Willaura Road, Willaura VIC 3379
    158ac
    Cropping
    For Sale
    $1,100,000
  • 140 Pearce Road, Campbells Bridge VIC 3387
    648ac
    Cropping
    For Sale
    $3950 per acre - 648 Acres
  • 1305 Curr Road, Kyabram VIC 3620
    3
    1
    4
    144ac
    For Sale
    $1,650,000
  • 13759 Hume Highway, Mullengandra NSW 2644
    1430ac
    Mixed Farming
    For Sale
    CONTACT AGENT
  • 792 Middle Tea Tree Road, Tea Tree TAS 7017
    4
    2
    3
    50.06ha
    For Sale
    Offers over $1,950,000
  • 3106 Meranda North Road, Holleton WA 6426
    2017.271ha
    Mixed Farming
    For Sale